Müşteri Hizmetleri : 0 850 346 3224

Türkiye Finans Tatlimeyve.com Kampanyası

​Bol Vitaminli Meyve Sepetleri İçin %25 İndirim!

31 Ocak 2019 tarihine kadar Türkiye Finans İnternet Şubesi veya Mobil Şubeye giriş yapın Tatlimeyve.comBu bağlantı yeni sekmede açılacak.’dan %25 indirim kazanın.

69 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim kodunuzu hemen alın, sevdiklerinizi Tatlimeyve.comBu bağlantı yeni sekmede açılacak.’u rengârenk meyve sepetleri ile mutlu edin.

İndirim Kodumu Nereden Alabilirim?

İndirim kodunuzu Türkiye Finans İnternet Şubesi ve Mobil Şube'de bulunan "Kampanya" sayfasında bulabilirsiniz.

İndirim Kodumu Nasıl Kullanabilirim?

Tatlimeyve.comBu bağlantı yeni sekmede açılacak. üzerinden sipariş edeceğiniz ürün ya da ürünleri alışveriş sepetinize attıktan sonra “Sepetim” sayfasında yer alan “Kupon Kodu” alanına indirim kuponu kodunuzu yazın ve alışverişinizi tamamlayın.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 12 Kasım – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Türkiye Finans İnternet veya Mobil Şubeye giriş yapan müşterilerimiz "Kampanyalar" sayfasında bulunan indirim kodu iletatlimeyve.comBu bağlantı yeni sekmede açılacak. üzerinden yapacakları 69 TL ve üzeri (KDV Dâhil) meyve sepeti ürünlerinde anında %25 indirimli alışveriş hakkı kazanacaklardır.
 • İndirim kodu 31 Ocak 2019 tarihine kadar tatlimeyve.comBu bağlantı yeni sekmede açılacak..’da tüm ürün kategorileri için geçerli olacaktır. Müşterilerimiz kampanya süresi boyunca her alışverişte bir kez olmak kaydı ile birden fazla alışverişte kullanılabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
 • İndirim kodu tatlimeyve.comBu bağlantı yeni sekmede açılacak.'dan sipariş edilecek ürün(ler) sepete atıldıktan sonra “Sepetim” sayfasında yer alan “Kupon Kodu” alanına girilerek anında kullanılabilir.
 • İndirim kodları paraya çevrilemez.
 • tatlimeyve.comBu bağlantı yeni sekmede açılacak.’un özel günler sebebiyle yaşayacağı yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden Türkiye Finans Katılım Bankası sorumlu değildir.
 • tatlimeyve.comBu bağlantı yeni sekmede açılacak. şubelerinin bulunduğu İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya ve Gebze için aynı gün ücretsiz teslimat sağlanmaktadır. Teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır.
 • tatlimeyve.comBu bağlantı yeni sekmede açılacak. şubelerinin olmadığı illerde teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmakta olup, kargo ücreti 10 TL’dir. Teslimat süresi yaklaşık 48 saattir (özel lokasyonlar hariç).
 • Bu kampanya diğer tatlimeyve.comBu bağlantı yeni sekmede açılacak. kampanyaları, "Haftanın İndirimli Ürünleri" uygulaması ile birleştirilemez.
 • Ürünlerin bedeli, teslimdeki kusur ve değişiklikler, gecikme veya çıkabilecek sorunlar, iade, değişim gibi müşteri ile yaşanması muhtemel sorunlar nedeniyle Türkiye Finans Katılım Bankası'nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar