ALT YAPI ÇALIŞMASI NEDENİYLE GEÇİCİ BİR SÜRE SİPARİŞ ALAMIYORUZ ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Vodafone Fırsatlar Dünyası Kampanyası

Kampanya 1 Ocak 20212 - 31 Aralık 2022 tarihleri www.tatlimeyve.com 'dan yapılacak 75 TL ve üzeri (KDV Dahil) meyve-kek-çikolata-kurabiye-truffle sepet ürünlerinde anında %10 indirim uygulanacaktır.

Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde login olduktan sonra yer alan "Fırsatlar Dünyası"/ "Alışveriş" sekmesinde “Tatlimeyve’de 75 TL ve üzerine %10 indirim”  kampanya sayfasında bulunan “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. 

İndirimler KDV'li tutar üzerinden uygulanacaktır.

Tatlimeyve.com şubelerinin bulunduğu İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Samsun, Antalya, Bursa, Kocaeli, Konya, Eskişehir ve Mersin  için aynı gün ücretsiz teslimat sağlanmaktadır. Teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır.

Gönderimler www.tatlimeyve.com’un Türkiye genelinde gönderim yaptığı tüm iller için geçerlidir. Bu kampanya diğer Tatlimeyve.com kampanyaları, "Haftanın İndirimli Ürünleri" uygulaması ile birleştirilemez.

Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir.

Şifreyi tatlimeyve.com sitesinde veya 08503463224 call center destek hattı üzerinden telefonla alışveriş esnasında ilgili alana girerek kampanyadan faydalanabilir 

Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Katılım hakkınız sınırsızdır.

Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.  

Kampanya kapsamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkı TatlıMeyve’de ve Vodafone'da saklıdır.