Ziraat Bankkart Kampanyası

 Kampanya 10 Ağustos-10 Eylül 2021 tarihleri arasında www.tatlimeyve.com 'dan yapılacak 75 TL ve üzeri (KDV Dahil) indirimsiz tüm ürünlerinde anında %25 indirim uygulanacaktır. Üstelik Bankkart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmek için, "Sepet" adımında yer alan "Kupon Kodu" alanına “ZB25TM” yazılması gerekmektedir. Sepet tutarı, indirimli tutar olarak revize edildiği görüldükten sonra ödeme yapılmalıdır.

İndirimler KDV'li tutar üzerinden uygulanacaktır.

Tatlimeyve.com şubelerinin bulunduğu İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, Samsun, Mersin ve Gebze  için aynı gün ücretsiz teslimat sağlanmaktadır. Teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır.

Tatlımeyve’nin şubelerinin olmadığı illerde teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmakta olup, kargo ücreti 22 TL’dir. Teslimat süresi yaklaşık 48 saattir.

Gönderimler www.tatlimeyve.com 'un Türkiye genelinde gönderim yaptığı tüm iller için geçerlidir. Bu kampanya diğer Tatlimeyve.com kampanyaları,  "Haftanın İndirimli Ürünleri" uygulaması ile birleştirilemez.

Her müşteri kampanyadan dilediğince yararlanma hakkına sahiptir.

Sadece Bireysel Bankkart ile yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.

Ürün İptal/İade işlemleri, Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler ve nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmayacaktır.

İndirim kodu girildikten sonra Bankkart ile ödeme yapılması durumunda indirim anında uygulanacak olup sonradan yükleme yapılmayacaktır.

Kampanya başka bir kampanya ve / veya indirim koduyla birleştirilemez.

Özel günlerde yaşanan yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi önem arz etmektedir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Tatlı Meyve A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.